Kariera

Zostań częścią naszego zespołu

Szukasz nowego wyzwania, chcesz coś zmienić i interesujesz się inżynierią mechaniczną i zakładową? Wtedy masz rację z nami - Jako pracodawca KERN Engineering oferuje uczciwość, elastyczność i postęp!

Jesteśmy małą, rozwijającą się, międzynarodową firmą i zajmujemy się głównie inżynierią mechaniczną i zakładową. Nieustannie poszukujemy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do różnorodnych zadań w naszej firmie i liczymy na kompetentne wzmocnienie naszego zespołu.

Indywidualny potencjał rozwojowy

Elastyczne godziny pracy i

Opcja domowego biura

Atrakcyjne środowisko pracy z otwartą komunikacją

najnowsze oferty pracy

Wsparcie w zakresie budownictwa (m/k/d)

Wsparcie sprzedaży (m/k/d)

Przejąć inicjatywę. Twoja szansa!

Poszukujemy jak najszybciej wsparcia studenckiego dla terenu budowy.

KERN Engineering jako pracodawca

W KERN Engineering możesz pracować samodzielnie i na własną odpowiedzialność za godziwą płacę. Oprócz różnorodnych zadań oferujemy również aktywne wsparcie w dalszym szkoleniu. Ponadto nasza płaska hierarchia daje Ci możliwość bezpośredniego wyrażania swoich pomysłów i zawsze możesz liczyć na lojalne środowisko zawodowe.

Twoje przyszłe zadania

Twoja praca będzie obejmować przede wszystkim wsparcie w tworzeniu innowacyjnych projektów 3D. Wykorzystujesz swoją wiedzę, konstruując komponenty i zespoły oraz tworząc rysunki techniczne. Tutaj pracujesz z dostarczonym przez nas programem CAD SolidWorks. Ponieważ jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, Twoje zadania mogą się różnić. Istnieje również możliwość przejęcia.

Twój profil

Najlepiej, jeśli obecnie studiujesz inżynierię mechaniczną, inżynierię przemysłową lub pokrewny przedmiot na wyższym semestrze lub kontynuujesz szkolenie, aby zostać technikiem. Z nami możesz zastosować i pogłębić swoje pierwsze doświadczenia z programem do projektowania 3D z programem SolidWorks. Najlepiej byłoby, gdybyś miał wstępną wiedzę teoretyczną ze studiów i/lub praktyczne doświadczenie oraz biegle posługiwał się językiem niemieckim i angielskim. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś znać pakiet MS Office i mieć zorientowaną na zespół i zaangażowaną osobowość.

Twoje zgłoszenie

Zainteresowany? Następnie prześlij nam kompletne dokumenty aplikacyjne (wraz z odpowiednimi dowodami). - W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy oczywiście do Państwa dyspozycji. Czekamy na Ciebie.

Poszukujemy jak najszybciej wsparcia studenckiego sprzedaży.

Twoja praca będzie obejmować przede wszystkim pozyskiwanie klientów i partnerów przez e-mail i telefon. Ponieważ jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, Twoje zadania mogą się różnić.

Twój profil

Najlepiej byłoby, gdybyś miał wstępną wiedzę teoretyczną ze studiów i/lub praktyczne doświadczenie oraz biegle posługiwał się językiem niemieckim i angielskim. Najlepiej, jeśli obecnie studiujesz inżynierię mechaniczną, inżynierię przemysłową, elektrotechnikę lub pokrewny przedmiot lub kontynuujesz szkolenie jako technik. Generalnie powinieneś mieć gracza zespołowego, komunikatywną i zaangażowaną osobowość.

zgłoszenie inicjatywy

Czy obecnie nie ma dla Ciebie odpowiedniego wakatu? Czekamy na Twoją niezamówioną aplikację! Przedstaw nam swoje mocne strony i sposób, w jaki chciałbyś poprowadzić naszą firmę do przodu.

Prześlij nam kompletne dokumenty aplikacyjne (w tym list motywacyjny i odpowiednie dowody). - W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy oczywiście do Państwa dyspozycji. Czekamy na Ciebie.